Mercedes-Benz
Adina Prună - Director Vânzări
Autoturisme noi Baia Mare, Autoturisme noi Oradea
Tel: +40 362 805 695
adina.pruna@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles
Mihai Ardelean - Director Service
Service Camioane Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
mihai.ardelean@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Trucks Service
Cristian Florescu - Director Service
Service Turisme Oradea
Tel: +40 726 187 646
cristian.florescu@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service
Dan Ianc - Director Service
Service Turisme Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
dan.ianc@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service
Alexandra Moldovan - Responsabil Flux Livrare
Autoturisme noi Baia Mare, Autovehicule Comerciale Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
alexandra.moldovan@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles, Trapo New Vehicles
Ovidiu Radu - Director Service
Service Camioane Bistrita
Tel: +40 372 630 900
Mobile: +40 730 020 102
ovidiu.radu@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Trapo Service, Trucks Service
Georgel Bolos - Consilier Vanzari

Tel: +40 362 805 695
georgel.bolos@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Florenţa Ceaca - Consultant Leasing
Autoturisme noi Baia Mare, Autoturisme rulate Baia Mare, Autovehicule Comerciale Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
florenta.ceaca@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles, Passenger Cars Used Vehicles, Trapo New Vehicles, Trapo Used Vehicles, Trucks Used Vehicles
Paula Cioanca - Consilier Vânzări
Autoturisme rulate Bistrita
Tel: +40 372 630 900
Mobile: +40 731 818 234
paula.cioanca@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Used Vehicles
Darius Dereschi - Consilier Piese & Accesorii Oradea
Piese si Accesorii
Tel: +40 359 412 235
Mobile: +40 736 884 715
darius.dereschi@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Passenger Cars Service
Florin Hirţe - Consilier Service
Service Turisme Oradea
Tel: +40 359 412 235
Mobile: +40 731 818 148
florin.hirte@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service
Szilard Modis - Consilier Service

Tel: +40 362 805 695
modis.szilard@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Dacian Morar - Consilier Service
Service Camioane Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
dacian.morar@atp-exodus.com
Limbi străine:: Germană
Contact Person for: Trapo Service, Trucks Service
Andrei Petruşcă - Consilier Vânzări
Service Turisme Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
andrei.petrusca@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service, Trapo Service
Mihai Pilat - Consilier Service
Service Camioane Oradea
Tel: +40 359 412 235
Mobile: +40 736 884 713
mihai.pilat@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Trucks Service
Daniel Sabou - Consilier Vânzări
Autovehicule Comerciale Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
daniel.sabou@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Trapo New Vehicles
Florin Stama - Consilier Vânzări
Autovehicule Comerciale Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
florin.stama@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Trapo New Vehicles
Andrei Tecar - Consilier Vanzari Oradea
Consilier Vânzare
Tel: +40 359 412 235
andrei.tecar@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles
Mihai Virlics - Consilier Service
Service Turisme Baia Mare
Tel: +40 362 805 695
mihai.virlics@atp-exodus.com
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service